PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 291
ocen
6,1 10 1 79291
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Alba

ocenił(a) film na 8

No cóż, w filmie wyglądała po prostu FENOMENALNIE, aż nie mogłem się dokładnie na filmie skupić :)
7.5/10~8/10
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Kerakk

Heh... ;p Kolejny film, który oglądam ze względu na J. Albę (jeszcze 2 i cała filmografia zaliczona :D) i większość z tych filmów nie jest czymś wybitnym (co jednak nie zmienia mojego nastawienia do aktorki i "lubienia" jej :D)... niestety... ale ten był fajny, mimo, że tak średnio przepadam za takimi filmami, z taką fabułą i akcją... ;p
Rzeczywiście - wyglądała bardzo fajnie :)
Mocne 7 :)

anulka88

A ja tam nie wiem co wy widzicie w tej Albie, przeciętna dziewczyna

ocenił(a) film na 7
Tortuga033

Urodę :))

anulka88

No nic, na mnie ona kompletnie nie działa

ocenił(a) film na 7
Tortuga033

Nooo... widocznie inne gusta mamy ;)

anulka88

Najwidoczniej

anulka88

Przecież nie talent aktorski.

ocenił(a) film na 7
Piramidoglowy

No z bólem serca muszę przyznać rację... ;p Ale kilka filmów fajnych ma ;))

Kerakk

W momencie kiedy pisze tego posta właśnie emitowany jest ten film na Polsacie. Ja rozumiem, że film może nie być najwyższych lotów... ale to co zrobiono Jessice Albie w polskim dubbingu to już przesada. Brak słów.

ocenił(a) film na 7
pionier00

Ogólnie film z dubbingiem jest beznadziejny a bajka bez dubbingu jest... beznadziejna :)

pionier00

Daj spokój tego filmu w ogóle się nie da oglądać przez ten zasrany dubbing (do animacji rozumiem, ale po cholerę do normalnych filmów?)

ocenił(a) film na 7
Tortuga033

tez wlasnie ogladam.alba sliczna,dabing do dupy..

ocenił(a) film na 5
Kerakk

Jessica Alba mi jakoś do tej roli nie pasowała, ogólnie to nawet ją lubię ale jakoś tu mi nie pasowała.

użytkownik usunięty
Kerakk

Zastanawiam się czy Jessica miała soczewki kontaktowe w filmie? Bo momentami jej oczy wydawały się niebieskie. :)

Kerakk

To prawda, szkoda tylko że jej "gra" nie była równie fenomenalna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones