PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 288
ocen
6,1 10 1 79288
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Beznadzieja i dno. Szajs jakich mało. Walka z Doomem była tak krótka i nudna że płakac sie chce.

ocenił(a) film na 3
Yesh

10000000000% racji. Niestety słabizna, nawet "Hulk" był lepszy moim zdaniem. Zmarnowali tylko dobry pomysł i pieniądze. POZDRO

ocenił(a) film na 3
Yesh

Ta walka ze złem była tak nudna i krótka, że ledwo patrzałem w ekran... Chwilowo nawet przysnąłem :)

ocenił(a) film na 2
MegaTM

Na maxa beznadzieja. Jeden z najgorszych filmów jaki widziałem. Człowiek spodziewa się trochę rozrywki po takim filmie, ale jedynie zebrało mi się na wymioty (poważnie).

MegaTM

Ty "MegaTM" z wielkim poszanowaniem idioto jak możesz oceniać filmy których nierozumiesz jak nawet pisać nie umiesz. Patrzyłem sie piusze a nie patrzałem. D.E.B.I.L. z ciebie jest i nie wypowiadaj sie ofilmach o ktorych nic niewiesz....
Pozdro dla fanów f4
ps. niewiem o co sie kłucicie że F4 jest zajebisty albo że f4 jest denne. Każdy ma swoją opisie i mam to w głębokim poważaniu (tzn. w dupie) Ale jak ty ktoś kto chce wypowiadać sie i bawić sie w krytyka to nich chgociarz nauczy sie poprawnie pisać bo z tego błędy zalewałam sie z pół godziny....
Pozdro dla humanisty MegaTM

ocenił(a) film na 3
kate_x5

Ty nie wymądrzaj się tak, bo mogę się pochwalić, że byłem kiedyś mistrzem Gliwic w ortografii... A to, że piszę 10x szybciej od Ciebie (idioto - bo też tak mnie nazwano), to chyba mam prawo coś przeoczyć...
Nikt nie jest idealny, a z całą pewnością nie Ty...
Pozdrawiam Antyfanów tego filmu...

kate_x5

akurat na temat ortografii idiotko się nie wypowiadaj!!

Yesh

W pełni popieram założyciela /cielkę tematu !!!

D23

Tytułowa Fantastyczna 4 jest chyba najmniej charyzmatyczną bandą dziwolągó jaką widziałem. Nie czułem żadnego przywiązania do tych postaci...cielaki i pustaki. Na moje Dr. Doom mógł ich pozabijac jednego po drugim...nie zmartwiło by mnie to.

Yesh

ja tam bym wlasnie wolal, zeby dr doom wygral. z tej calej niezwyklej ekipy on mial klase.
a co do filmu to moim zdaniem sredni...nie nastawialem sie na nic nadzwyczajnego dzieki temu nie bylem zaskoczony...

Yesh

dno, jak tak dalej będzie to niedługo na nic nie da się pójść do kina

Yesh

a co tu sie zrobił taki kącik zarzaleń. mi tam sie film podobał, ale fakt fajnie jak by doom coś sobie porządził tym światem. a i mam pytanie
Beznadzieja i dno. Szajs jakich mało jak tak określacie ten film i przypuszczam że i nie tylko ten TO SIE PYTAM co według was nie jest szajsem i kompletnym dnem, bardzo jestem ciekaw!

miko_7

Mam wymienic wszytko czy wystarczy kilka przykładów?? :| co za kretyńskie pytanie.

ocenił(a) film na 1
Yesh

Zupelnie nie rozumiem kryteriow jakimi oceniaja filmy ci, ktorym "Fantastic 4" sie podobal. Dla mnie to kolejny zmarnowany pomysl na znakomity film. Poza tym okazuje sie, ze budowanie nowego image'u superbohaterow nie jest rzecza latwa. To, co swietnie wyszlo w przypadku ekranowych X-Manow, tu sprawdza sie srednio. Wyraznie nieprzemyslana, komercyjna i malostkowa produkcja. Nic dziwnego, ze trafila do kin latem. Kiedy, ach kiedy, producenci nabiora pokory i zaczna sluchac madrzejszych od siebie?? Bo ci konkretni najwyrazniej nie zrozumieli idei komiksowego uniwersum...

ocenił(a) film na 10
SzymonU

MI film bardzo się spodobał (szczególnie efekty), ale nie traktowałem tego jako "FILM", ale raczej jako wstęp do filmu. Właśnie dzięki temu filmowi bardziej polubiłem F4, gdyż komiks czy kreskówka nie robiły na mnie wrażenia.

Ocena: 7/10

is91

mnie ow film niespecjalnie przypad do gustu - nie wiem, moze sie czepiam, a moze po prostu mogl byc lepiej zrobiony.
efekty [bo ktos wspomnial ze sa dobre], moim zdaniem wcale nie sa - pokazywano juz lepsze. zwrocil ktos uwage na plastikowa skore Mr. Fantastic'a gdy sie wydluzal? no sorry. sam nie znam sie na obrozce na ekranie monitora, ale filmy pod wzgledem efektow stoja na wyzszym poziomie. dobre byly, bo z goscia zrobili pochodnie nie zamazujac przy tym twarzy, coby mimiki troche pokazac? to amerykanie potrafia od dawna.

coz. komiksu nie znam, serialu nie ogladalem.
na film poszedlem jak to na kazda inna opowiesc na bazie komiksu, czyli totalnie niczego nie oczekujac. po prsotu chcialem dobrze sie bawic. co wyszlo?
krotki [zadnego watku nie zglebili] film o czworce ludzie ktorzy niby sie znaja, ale jakos tak wyszlo ze zyja obok siebie.
nie wiem. nie zawiodlem sie, ale zachwycony nie jestem.
niestety, jest to film ktory rownie dobrze moglem obejrzec wieczorem w domu - to moje zdanie.

tyle ze na duzym ekranie pokazali pania JA w bieliznie ;p

ocenił(a) film na 8
Yesh

reasumując powyższe/poniższe wypowiedzi ... Fantastic 4 to bardzo dobry film ... i na pewno lepszy niż Hulk ...

ocenił(a) film na 3
MaX_27

Bardzo dobry film? W jakiej kategorii? Film jest po prostu żenujący, jak większość ekranizacji Marvela... niestety :(

ocenił(a) film na 8
Kamecha

Mi sie podobal...lubie ekranizacje Marvela, film byl ciekawy...z elementami humoru. Uwazam go za jedna z lepszych ekranizacjii..pozdro

ocenił(a) film na 3
Matt_19_

A czytałeś może kiedyś komiks? Nigdy nie przypuszczałem, że The Thing jest być niższy od Reeda hahaha, w komiksie to cielak wielkości Hulka a tu wygląda jak... facet w gumowym kostiumie :) Litości!

Dla wszystkich zainteresowanych postacią Bena Grimma:

http://www.marveldatabase.com/Image:Ben_Grimm.jpg

Kamecha

No więc powiedz mi na cholerę oglądasz.. Jak mówisz ze marvel wypuszcza szmiry. Mnie tam cieszy tam fakt ze mogę zobaczyć bohaterów z moich ukochanych komiksów.. w filmie... i tyle..

ocenił(a) film na 3
Jamnik_sst

To po co oglądam te filmy nie powinno Cię obchodzić, na cholerę

Yesh

coraz bardziej mnie nudzą amerykańskie produkcje tego stylu.
amerykanie mają mało ideałów.szukają bohaterów pośród tych co walczyli na frontach WW2 i w Wietnamie a ze tamat im sie wykrusza wiec przeszli na komiksy - gdzie niestety nie idzie im tak dobrze a z adaptacji wychodzi superkicz-man.

pozdrawiam
super-znudzony-man

dzix_x

Film był bozbawiony głebszej fabuły, można było przewidzieć jak się skończy
i to go zepsuło, dla mnie to troche dziecinny - moło się nawalali i moło było fajnych popisowych akcji(oprucz wypatku na moście)a nie rzaz to potrafił przynudzić itp. Jak dla mnie może być,chociaż nie tego się spodziewałem.

P.S. Produkcje filmów na podstawie komiksów są teraz modne, mi najbardzej podobały się te z komiksu Franka Millera- czy jakoś mu tam: 300-spartan
i SIN-CITY.

ocenił(a) film na 3
peace_z_you

"oprucz wypatku" - hah mniemam, Choir - czy jakoś Ci tam, iż na świadectwie masz czerwony pasek ;)

Kamecha

Jeśli ci chodzi o ,,byki,, w tych wyrazach, to ja, pisząc jakikolwiek komentarz nie zwracam uwagi na pisownie wyrazów.
A co do czerwonego paska - skąd taka sugestia?

ocenił(a) film na 3
peace_z_you

Skąd taka sugestia? Może właśnie z tego samego powodu, dla którego pisząc jakikolwiek komentarz nie zwracasz uwagi na pisownię wyrazów ;)

Kamecha

Daj spokuj, nie masz się czego czepiać, tylko jakś błedów

ocenił(a) film na 8
peace_z_you

A poco w necie zwracać na to uwagę??
Ważne żeby inni zrozumieli co piszesz...
A to czy postawiłem kropkę nad z,niczego niezmieni:)
Pozdro

ocenił(a) film na 3
Matt_19_

Po co? Między innym, "poto" by ludzi wiedzieli, że mają do czynienia z człowiekiem, który ukończył podstawówkę. Mała rada - gdy będziesz pisał podanie o pracę, nie kieruj się zasadą "Ważne żeby inni zrozumieli co piszesz... ", bo większość ludzi zwraca uwagę na pisownie.

ocenił(a) film na 8
Kamecha

Podanie do pracy to jedno a komentarz w necie drugie...
A osobę która nieskączyła jeszcze podstawówki idzie poznać nietylko po błędach ortograficznych.
Tutaj rozmawia się o filmach a nie o ortografii.
Są do tego specjalne portale.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Kamecha

nie jest prawda to co piszesz !!! Dla zainteresowanych mozecie zobaczyc na http://marvel.wikia.com/wiki/Main_Page dane wszystkich superbohaterow ( wazne jest to aby zwracac uwage na moment akcji bo filmy sa robione na podstawie oryginalu, czyli earth- 616)

Yesh

a pierdolisz tam dobre bylo 4fun super film.... ;]
na zlosc takim ludziom jak ty dalem filmowi 10/10 :P

''kaj łeb''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones