PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 288
ocen
6,1 10 1 79288
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Ten film chciałem obejrzeć, oglądałem ale mi się szybko odechciało ze względu na dubbing.

BIOLLANTE

No cóż. De gustibus non disputandum est. Ja akurat obejrzę - a nawet nagram sobie na płytkę - właśnie ze względu na dubbing. Albowiem jakichkolwiek innych walorów jakoś się w tym dziele sztuki kinematograficznej nie umiem doszukać.

Film_Polski

Tyle, że ten dubbing faktycznie jest tragiczny i nie da się go obronić. Akurat tutaj mniej szkody zrobiłaby emisja z lektorem.

ocenił(a) film na 5
Replo

Nie przesadzajmy, na pewno nie jest tragiczny. Poza Kamilą Baar (do której można się przyzwyczaić) jest dobrze albo poprawnie, a warto zauważyć (odkryłem to dopiero niedawno, oglądając "Cień anioła" na FOX Life i przełączając między lektorem a oryginałem) że prawdziwy głos Jessiki Alby też jest dość wysoki. Baar brzmi szczególnie "cienko" tylko na początku filmu, potem jest już wyraźnie "niżej".

ocenił(a) film na 3
BIOLLANTE

Własnie oglądam na Polsacie. Najgorszy dubbing ever.

ocenił(a) film na 7
BIOLLANTE

Za dubbing w tym filmie powinni przywrócić karę chłosty ;-) "najlepiej" oddane są emocje podczas akcji :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones