PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 267
ocen
6,1 10 1 79267
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

fantastyczny film!

użytkownik usunięty

Bardzo mi się podobał, świetna gra aktorska. Fajnie zrobiony, distarcza rozrywki, kolejny film Marvela który warto zobaczyć!

ocenił(a) film na 6

Nom, ten film jest super, a kto się z tym nie zgadza, to jest inny... xD
Przecież Johnny jest taki fajny xD

ocenił(a) film na 2

Trudno się nie zgodzić, że to kolejne lekkie łatwie i przyjemne gówno dla mas które bazuje na schematach i efektach specjalnych. Gdzie tu głębia ? Gdzie sztuka ? Jak chcesz dobrej gry aktorskiej to zobacz grę Klausa Kinskiego

użytkownik usunięty
Zandarm

Ja p!3rd0le, znowu ten żandarm... "-.-



ocenił(a) film na 7

"Ja p!3rd0le, znowu ten żandarm... "-.- " - buahahahaaha o człeniu, ale wyziałem tego żandarma przez Ciebie hahaha

ocenił(a) film na 2
andorek

Bez jaj. To jedna z gorszych adaptacji komiksu. Prymitywny film dla masowej młodzieży pasącej oczy tylko efektami specjalnymi.

ocenił(a) film na 10
robert_28

Nie zgodzę się z komentarzem powyżej... Efekty specjalne były rewelacyjne, film 1 i 2 także, pomysłowy i śmieszny 10/10

ocenił(a) film na 5

Haha co ty pieprzysz! ,,świetna gra aktorska'' - a czyja gra, jeśli mogę spytać? bo np. taka alba czy ten jej facet to byli CHOLERNIE drętwi ;)
,,dostarcza rozrywki'' - z tym się zgodzę , ale w 1/4. Nie był nawet w połowie tak dobry jak spider - man czy x-men. Ale ogólnie 5/10

ocenił(a) film na 10
Joker_WhySoSerious

odezwał sie ;] spider man ? buhahahah x-men rozumiem ale spider man ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones