PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 267
ocen
6,1 10 1 79267
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Chodzi mi tu o fantastyczna czworke....kolejny raz rezyserzy postanowili zfilmowac przygody opisane w komiksach dla dzieci....film nie powiem jest bardzo fajny i zasluguje na to by udac sie na niego do kina jednak po Xman'ach i reszcie filmow tego rodzaju odnosze wrazenie ze rezyserzy sie wypalaja i nie maja juz pomyslow na nowe,jeszcze nie zfilmowane lub nie napisane powiesci ....to mnie troche rozczarowuje ale coz czlowiek ktory zrobil ten film wie co trzeba zrobic by odniesc sukces....to fakt.....a wy co o tym myslicie?????????

ocenił(a) film na 6
madziulkam

wydaje mi sie ze dla wielbicieli komiksow i filmow akcji kolejne ekranizacje komiksow to nie lada gratka, mozna obejrzec porownac z komiksem, obejrzec "zywych" bohaterow, a gdy film jest udany, jak np spider-man czy x-men to juz usmiech sam wedruje na twarz a plyta wielokrotnie laduje w odtwarzaczu, nie wydaje mi sie zeby skonczyly sie pomysly, po prostu do ekranizacji sa dobierani nieodpowiedni ludzie i dlatego czasem wychodzi cos banalnego jak hulk czy cos w stylu punishera gdy rezyser wiedzial o co chodzi tak jak polak, czytajacy chinska gazete...nie widzialem jeszcze ff bo czekalem na premiere w kinie ale gdy film bedzie zdubbingowany to chyba sie nie pofatyguje, a mialo byc tak pieknie...a co do komiksow to nie sa one wylacznie dla dzieci pamietaj o tym ze komiks to sztuka, ktora jest adresowana do wszystkich kategorii wiekowych, nie tylko do najmlodszych

chrono

masz racje....zgadzam sie popelnilam blad ale film jest dobry ale bez dubingu.......

chrono

Punishera rozumiem, ale Hulk jest akurat jedną z najbardziej udanych adaptacji kinowych, oprócz efektów film miał jeszcze to "coś". Widzę że Ang Lee jest za trudny dla "typowych" oglądaczy komiksówek :-)

chrono

Punishera rozumiem, ale Hulk jest akurat jedną z najbardziej udanych adaptacji kinowych, oprócz efektów film miał jeszcze to "coś". Widzę że Ang Lee jest za trudny dla "typowych" oglądaczy komiksówek :-)

madziulkam

Hmmm są filmy które sie ogląda, oraz sa takie które sie podziwia....ten film jest tylko i wyłącznie do obejrzenia....:) (przynajmniej ja mam takie odczucie)

rydel_3

Punisher jest jak na razie najbardziej udaną adaptacją komiksu, nie wiem o co Wam chodzi. Hulk był również niezły, ale Punisher to cudo. FF na pewno będzie dobrym filmem, ale bardziej liczę na Ghost Ridera.
Pozdrawiam

madziulkam

no mimo ze nie maja pomyslow na nowe calkiem historie to jednak wiekszosc tych komiksowych filmow przypadla mi do gustu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones