PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 267
ocen
6,1 10 1 79267
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

mam pytanie...

ocenił(a) film na 6

...do osób, które ten film widziały i proszę o szczerą odpowiedź. Czy warto czekać na premierę tego filmu w naszych kinach czy może szkoda czasu i lepiej obejrzeć go na kompie? Proszę niech odpowiedzi będą szczere

ocenił(a) film na 10
chrono

Okej bedzie szczeże=) Do kina nie chodze a wszystkie filmy na pc oglondam:D W film jest dużŻżo akcji mało dialogu ( troszkie na początku) Ale mysle ze warto co na dużym ekranie to na dużym! Supcio film polecam! Poczekaj...

ocenił(a) film na 6
radus

1-1 dla mnie komputer

gdybym poszedl na to do kina żałowałbym wydanych $$

ocenił(a) film na 10
chrono

oglądałem go na kompie i podobał mi się chociaz był w słabej jakości i bez napisów.polecam obejrzenie go w kinie

ocenił(a) film na 10
Kylo_akapolko

proponuje czekac na premiere :] oglądałem go na kompie i załuje ze nie poczekalem :P

chrono

Z racji iż film wyjdzie w Polsce w kinie tylko w wersji z dubbingiem, a w dodatku ma nie za ciekawe recenzje, lepiej obejrzeć na kompie.

Gladka

Widziałam go w kinie. Szkoda wydanych 5$.
Zdecydowanie lepszym pomysłem jest komupter.

ocenił(a) film na 3
chrono

A ja oglądałem na telewizorze. Niby kamerówka ale jak podłączycie kabelek i dacie obraz na TV. to z odległości około 3-4 metrów macie DVD Ripa... Film oczywiście z napisami... NIE warto czekać na polską premierę, gdyż ledwo 5/10 (bardziej się zawiodłem niż na Spider-Manie). Szczerze, to nawet Daredevil mi się nieco bardziej podobał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones