PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 267
ocen
6,1 10 1 79267
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

mizeria

ocenił(a) film na 2

najgorsza ekranizacja komiksu jaką widziałem. totalna beznadzieja

ocenił(a) film na 7
chino85

Faktycznie film nie jest dobry, powiela schematy i kierowany jest dla 12-latkow, ale nie przesadzalbym, ze jest najgorszy. Widzialem wiele gorszych.
Ogladalem ostatnio takze wersje rozszerzona i nie wiem, czym sie rozni, bo dla mnie ten film byl taki sam.

_Michal

Najgorsza ekranizacja?Gorsza nawet od filmu "Spawn" sprzed około 10 lat...?

ocenił(a) film na 7
mikrobas

Film Spawn mi sie podobal, ale w kinie. Tj. to bylo lata temu i sciezka dzwiekowa byla pamietna. Fakt, nie jest to dobry film, ale gra w nim John Leguizamo, ktory zawsze jest swietny, takich aktorow tu brakuje.
W ogole te wszystkie ekranizacje sa siebie warte. Moze ze 4 filmy warte byly obejrzenia, czyli Batmany - dwa pierwsze i dwa ostatnie.
Chociaz przede mna jeszcze pare filmow, na przyklad nowy Hulk, ktory ponoc jest dobry i The Punisher najnowszy.
Fantastycna czworka nie jest najgorsza ekranizacja, technicznie jest niezla i sporo sie tam dzieje. Po prostu to jest USA, nic dodac nic ujac, komiksy o superbohaterach sa z reguly niskich lotow, jak i filmy, drogie ale nijakie.

ocenił(a) film na 6
chino85

Trochę spartaczyli fajny komiks i serial animowany. daję 6

karolxx

Film faktycznie słaby, ale troche przesadziłeś z tym mianem najgorszej ekranizacji. "Kobieta Kot i "Batman i Robin" - to są dopiero żenujące porażki

ocenił(a) film na 7
Brat_Stali

e tam, wszyscy stanowczo przesadzacie. ja tam nie sugerowałem się opiniami innych i uważam że film oglądało się bardzo fajnie. owszem - od komiksu odstaje - to fakt. ale nie od dziś wiadomo jak wygladają ekranizacje na podst. książek i komiksów. większości to miernota. aleten film mimo że tak od komiksu odstawał oceniam na 9 - bo bardzo przyjemnie się go oglądało.

ocenił(a) film na 6
chino85

Coz, wedlug mnie (a jestem wielkim fanem super bohaterow Marvela- dla mnie swiat stworzony przez ta grupe jest wprost aberracyjnie fenomenalny pod wzgledem fabuly i szkicow-mowie tu o komiksach). Uwazam, ze film nie jest az tak dobry jak seria x-men (dla mnie sa to filmy na 9/10 oprocz pierwszej czesci, ktora oceniam na 7,5/10)...no wracamy, czyli wedlug mnie film nawet bez znajomosci komiksu itp jest niezly czyli na 7/10, bo :
- efekty sa swietne
- walki bdb
- gra aktorska (oprocz Alby) bdb
- przedstawienie rozwoju ich mocy bdb
- fajny humor, w stylu fabularnym komiksu
I ogolnie jest to po prostu porzadnie zrobiony film do kiszki nedzy trzeba byc naprawde idiota albo prowokatorem zeby pisac, ze jest to crap. Jak ktos zasadniczo nie preferuje takiej tematyki to po kiego grzyba sie tu produkuje?? To NIE ONET!!

Dla fanow F4 i marvela to obowiazkowa pozycja. Niektorzy to naprawde nie maja co robic tylko na wszystko jada... Nie rozumiem tego, moze prozac czy cos pomoze??

ocenił(a) film na 7
Sentry

Filmy o Spidermanie, Elektrze, Hulku (Z E.Bana), Fantastic 4, Daredevil (director's cut) - i pewnie wiele innych nie podobaly mi sie wcale, ale z ciekawosci sprawdzilem wyraz aberracja:
"aberracja (AMNn):
1. książkowo: odchylenie od stanu normalnego;
2. w astronomii: pozorne odchylenie położenia ciała niebieskiego wynikające z ruchu obserwatora;
3. w optyce: wada układu optycznego spowodowana strukturą tego układu"

Dzieki ;-)

ocenił(a) film na 3
chino85

Film mizerny, tak jak ktoś określił już wcześniej - dobry dla niezbyt wymagającego widza. Można było zrobić ten film o wiele ciekawiej, a wyszło jak reszta spidermanów etc. - nudna fabuła, momentami sen mi niesamowicie dokuczał. Jedyne co mi się podobało w tym filmie, to Alba ;).

ocenił(a) film na 7
morganfree

W ogole latwo zauwazyc, ze fana komiksu traktuje sie jako idiote, dajac mu produkt dla niewymagajacego widza (malo powiedziane, bo raczej dla 7 latka). Niezly byl Iron Man, niezla byla seria X-Men (3 czesci) i 4 Batmany. Wlasciwie poza Batmanami, zaden film o superbohaterach nie byl wiecej niz przecietny,a zwykle sa to bardzo glupie filmy, takie jak wspomniany przez ciebie Spider-Man. Zwykle poza efektami specjalnymi i akcja, reszta po prostu lezy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones