PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539042}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
4,8 49 333
oceny
4,8 10 1 49333
3,3 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Myślałem że Marvel już przestał eksperymentować z restartami serii i będzie po prostu lepiej i lepiej. Byłem bardzo mocno zaskoczony. Historia więcej niż słaba, czarny Johnny Storm, Dr. Doom postury skoczka narciarskiego. Oprócz efektów - trzymających poziom, nic nie jest w stanie wybronić tej produkcji. 1/10

coolkubas

to nie Marvel (ten MCU) tylko zdaje się Fox.
I od początku spodziewałem się, że ten film to będzie kupa. Po trailerach było to niestety widać aż za bardzo...

ocenił(a) film na 6
coolkubas

zadziwia mnie skala ataków na ten film. jak się komuś nie podoba to zaraz makabra, masakra a nawet kupa. Nie jest to może jakieś wybitne dzieło ale całkiem dobry film, miło się oglądało a i "nastoletnia" obsada daje radę. co do koloru skóry Johnego Storma cóż, to absolutny drobiazg, nie wart nawet wzmianki. Niezgodny z komiksem? Może się mylę ale chyba byłem na filmie, nie na komiksie? Dr. Doom jako Van Doom był znakomity, jako efekt specjalny, taaki sobie. Rozumiem że film może się nie podobać ale żeby dawać mu najniższą możliwą ocenę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones