PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458250}

Stado rekinów

Shark Swarm
3,2 370
ocen
3,2 10 1 370
Stado rekinów
powrót do forum filmu Stado rekinów

Miałem ocenić na 1/10, ale uśmiałem się jak nigdy więc nie będę tak surowy.
+1 punkt za komiczne animacje rekinów :)
+0.5 pkt za to, że burmistrz miasteczka wyglądał jak ciemnoskóry Zygmunt Solorz-Żak
+0.5 pkt za totalną indolencję umysłową plażowiczów, jeśli dobrze liczę to 7 osób zostało zabitych przez rekiny (+1 dziadek kontuzjowany) , a tu nadal pełna plaża ludzi i w dodatku na środek zatoki wybiera się grupa nurków (co się z nimi stało nie muszę chyba pisać).
+0.5 pkt za rolę dziewczyny od ochrony środowiska (fajniutka)
- 0.5 pkt za rolę blond-córki wykładowcy i Daryl Hannah- coś okropnego (chodzi mi o głupie miny, które non stop robiła + wytrzeszcz oczu)

reasumując:
3/10

Szkoda, że podzielili to na 2 kawałki, bo o drugim pewnie zapomnę...

sztosik

haha no za ta dziewczyne od ochrony srodowiska to nawet moglbym dac +1 ;D całkiem fajna ;] sam film zasluguje na 3 albo w dol ;P w piz*u nudny a do tego taki dluuuugi...

sztosik

aha i ktos przekreca tytul bo w tvp1 był jako "inwazja rekinow" a tutaj jako "stado rekinów" nie wiem ktory poprawny.

ocenił(a) film na 4
Squesher

Zasadniczo można tłumaczyć i tak, i tak. Jeśli traktować 'swarm' jako rzeczownik, a ku temu bym się skłaniała, to mój słownik podaje: 'liczna grupa stworzeń'; ale czasownikowo to 'poruszać się w dużej grupie (niespokojnie)'.

ocenił(a) film na 5
Squesher

Ja mam ten film na DVD pod tytulem "Great White"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones