PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785565}

Zwykli obywatele

The Domestics
5,5 3 062
oceny
5,5 10 1 3062
Zwykli obywatele
powrót do forum filmu Zwykli obywatele

premiera była

ocenił(a) film na 7

dajcie już możliwość oceny, bo film spoko i do obejrzenia już od jakiegoś czasu

użytkownik usunięty
Wooster

jak chcesz poprawic date premiery filmu czy odcinka serialu to odrzucaja kontrybucje z glupich i trywialnych powodow, a potem jest wiele filmow czy seriali zaakceptowanych z blednymi datami czy danymi i wszystko ok. Poddalam sie juz z aktywnoscia tutaj bo tylko sie czlowiek denerwuje, a chcial po prostu pomoc.

Co do filmu to mialam wrazenie, ze ogladam cross miedzy grami Fall Out i Borderlands :) Glebi tutaj nie ma, ale po traielrze wiadomo bylo czego sie mozna spodziewac i tego ten film dotrzymuje. Na niezoobowiazujaca rozrywke tez polecam.

ocenił(a) film na 7

a nawet nie chce mi się gadać na temat moderacji filmwebu, to jest dramat.

ocenił(a) film na 7
Wooster

ja to skomentuje w taki sposób skopuje nie chce mi sie pisać odnowa "Film dobry tylko widać ze ma wiele powiązań z grą fallout, ta sama piosenka w tle taka jak jest w grze fallout, w grze fallout łowcy niewolników ubierali obroze niewolnikom tutaj jest to samo , Mark West jest świadomy ze jest świat Apokalipsy swiata surival a osobie Nina to typowa blondynka nie mam nic do blondynek ale do niej pasują dowcipy o blondynkach, nie jest światoma tego ze świat zmienił się jej zdaniem dalej istnieje cywilizacja ,porządek i prawo a nawet uważa ze wszyscy przy niej udają ze powstał świat Apokalipsy surival " skoro Nina uwaza ze świat dalej istnieje to powinna zadzwonić po Policje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones